Ev sahibi olmak için artık tek yol konut kredisine başvurmak değil. Kredi taksiti ödemek yerine, faizsiz ve taksitle ev alma şekli çok daha mantıklı bir tercihi ortaya çıkarıyor. Bu tercihi yapabileceğiniz Birikimevim firması, Türkiye’nin tüm şehirlerinde ev ve araba alma fırsatı tanıyor. Aynı zamanda firma, en uygun fiyatlı ikinci el senetle araba satın almak için de farklı skalada seçenekler sunuyor. Kira ödemekten bıktınız ve artık kendi evimin taksidini ödeyim diyorsanız Birikimevim’in seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Taksitle Ev Alınır Mı?

Son birkaç yıldır en kaliteli ev ve ikinci el senetle araba alma şekli Birikimevim tarafından sunuluyor. Kişiler, firmanın sistemlerine katılımcı olarak katılıyor ve Türkiye’nin diledikleri şehrinden taksitle ev alabiliyor.
Faizsiz,
Kredisiz,
Peşinatsız,
Ara ödemesiz,
Senetle ev alma imkanı sunan firma, farklı ve cazip fırsatlarıyla sürekli katılımcılarının yanında oluyor.

Taksitle Ev Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerinden Birikimevim firmasıyla irtibat kurulabiliyor. Firma sitesinden kendisine ulaşan müşterilerinin bilgilerini alıyor ve ardından araba ve ev alımında senetle fiyatları
hakkında müşterilerine telefonla dönüş yaparak bilgiler sunuyor. Bunun yanı sıra Birikimevim firmasının birçok il ve ilçede büro ve showroomları bulunuyor. Ev ya da araba satın almak isteyenler bu bürolara ulaşarak fiyat ve işlem bilgilerinin tüm detaylarına ulaşabiliyor.

Taksitle Alınan Evin Fiyatı Ne Kadar Oluyor?

Taksitle ev ve araba almanın en büyük artısını tüm bütçelerin bu imkandan yararlanması oluşturuyor. Dilediğiniz tutara sahip olan evi ya da arabayı Birikimevim’den taksitle alabilirsiniz. Araba almak için araç kredisi gibi teferruatlı ve bol maddeli işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Almak istediğiniz evin veya arabanın fiyatını belirleyerek ya da aylık ödemek istediğiniz taksit miktarını belirleyerek dilediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz.

Son derece kapsamlı ve kolay ödeme şekilleri bulunan sistemler hakkında siteden detay edinebilirsiniz. Hayallerinizdeki ev veya arabaya, hatta her ikisine de Birikimevim’in sunumları sayesinde cazip fiyatlı ve taksitle sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekler, taksit imkanı ve farklı imkanlarla ev sahibi olmak, araba alabilmek için Birikimevim’i tercih edebilirsiniz.