car and calculator. rising costs for car purchase, lease, service, refueling and insurance

Konut fiyatlarının artış göstermesi kişilerin nakit olarak ev almasını neredeyse imkansız hale getiriyor. Kirada oturan kişiler ise ev almanın farklı yöntemlerini arıyor. Bu alanda son yıllarda kaliteli çalışmalarıyla dikkat çeken bir firma bulunuyor. Birikimevim adı altında hizmet sunan firma, her bütçeden kişiye taksitle ev ve senetle araba alma imkanı sunuyor. Gelirinize uygun bir ev veya araba satın almak için Birikimevim’in kampanya ve avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Taksitle ve bütçenizi zorlamadan bir mülk ya da araç almanızı sağlayan firma, Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet ulaştırıyor.

Taksitle Ev Almak Doğru Karar Mı?

Son aylarda konut kredilerinde indirim yapıldığı söylense de, bu durum ev fiyatlarının artmasına sebep oldu. Ev sahipleri konut kredisiyle ev sahibi olmak isteyenlere indirim yapmıyor. Ancak Birikimevim sisteminde kişiler bütçelerine uygun olan evi taksitle alabiliyor. Hatta bazı Birikimevim seçeneklerinde faiz ve ara ödeme de bulunmuyor. Kişiler bu seçeneklerden dilediğine katılarak ev ve araba sahibi olabiliyor.

Taksitle Ev ve Araba Alma

Birikimevim, senetle araba almak isteyenlere de taksitle araba aldırıyor.
Sistem çok kurumsal bir şekilde işliyor ve;
Birikimevim’de yer alan gruplara üye olunuyor,
Grup sayısındaki kişi sayısı kadar taksit yapılıyor,
Her ay o gruptan toplanan taksit ile bir üyeye ev alınıyor.

Bu sistemle ev ve senetle araba sahibinden ve emlakçıdan alınabiliyor. Birikimevim’in tüm Türkiye’de showroom ve büroları bulunuyor. Bu kanallar üzerinden Birikimevim ofislerine bizzat başvuru yapılabiliyor. Ayrıca firma, internet üzerinden de başvuru kabul ediyor. Birikimevim’de her gelir düzeyine uygun olarak taksitle ikinci el araba ve ev alınabiliyor.

Taksitle Ev Almanın Avantajlı Yolları

Birikimevim’den ev ve araba almak her açıdan avantajlı bir sistemi oluşturuyor. Kişiler, kendi bütçelerine özel olarak alacakları mülk veya aracın taksitlerini kendileri belirleyebiliyor. Türkiye’nin her yerinden istedikleri fiyata ev alabiliyor. Ara ödeme, faiz, peşinat veya farklı bir ödeme eklemesi olmadan taksitle ev ve araba alınabiliyor. Konut satın almak için kredi çekmek istemiyor ve cazip koşullarla araba ve ev sahibi olmak istiyorsanız Birikimevim’in avantajlı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.