Ev almak herkesin hayalidir. Ev almak o kadar kolay bir şey değil, yıllarca süren kredileri ödemek gerekiyor. Bu kredileri öderken de yüksek oranlı faizlerle baş başa kalınıyor. Bu nedenle herkes daha iyi ev alma yöntemlerini deniyor. Kredisiz araba almak kolay bir işlem olsa da kredisiz ev almak kolay değil.
Bunun nedeni ev fiyatlarının araba fiyatlarına göre çok yüksek olması. Ev alacak kadar para biriktirmek için çok uzun yıllar para biriktirmek gerekiyor. Bu nedenle kredi almadan ev sahibi olmak imkânsız gibi gözüküyor. Ancak yine de kredi almadan ev sahibi olmak için başka yöntemler de var. Bu yazımızda bu yöntemlerden birini inceleyeceğiz.

Birikim Evim Herkesi Ev Sahibi Yapıyor

Birikimevim firması herkesi farklı bir yolla ev sahibi yapıyor. Sektördeki tecrübesiyle adında söz ettiren firma herkesi ev sahibi yapıyor. Firmanın genel mantığı herkesin sıra ile ev sahibi olması. Herkes her ay belli bir miktar para yatırıyor ve bu para havuzda toplanıyor. Daha sonra bu para ile bir ev satın alınıyor ve yapılan çekilişle bir kişi ev sahibi olmuş oluyor. Bu sistem herkes ev sahibi olana dek sürüyor. Devlet kurumları tarafından da denetlenen bu sistem kimseyi mağdur etmiyor.

Ev sahibi olmak için artık herkes Birikim Evim firmasını tercih ediyor. Bu şekilde faiz ödemeden, krediye gerek duymadan ev sahibi olma şansı yakalanıyor. Çekilişler her ay yapılıyor ve tamamen şansa dayanıyor. Belki de ilk ayda çekiliş size çıkabilir ve hemen ev sahibi olabilirsiniz.

Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma

Az miktarlarda taksit ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. Peşinatsız araba almak gibi ev almak da artık mümkün oluyor. Bu sistemde faize, peşinata ve krediye yer yok. Artık ev almak isteyenler için daha farklı bir ev alma sistemi var. Birikim Evim yurdun dört bir köşesinde hizmet vererek daha fazla kişiye ulaşmaya çalışıyor. Bu sayede herkesi daha kolay bir şekilde ev sahibi yapmak için elinden geleni yapıyor.