Kredisiz taksitler ev almak ülkemizde oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Ülkemizde birçok insan alım gücümü düşürdüğü için ev veya araba almak istediği zaman da ciddi anlamda sorunlar yaşanır. Bu konuda devreye Birikimevim firması girerek müşterilere oldukça uygun fiyatlara ev alma imkanı sunar. Birikimevim üzerinden ev aldığınız zaman oldukça avantajlı sayılırsınız.

Ev Almanın Avantajları

Ev aldığınız zaman faizsiz ev imkanına sahip olabilirsiniz. Kendi eviniz olduğu zaman kira ödeme derdinde kurtulmuş olursunuz.
Ev almak istediğinizde firma tarafından herhangi bir kısıtlama olmadan ev almış olursunuz.
Yıllar boyunca boşa para ödemeden kendi evinizin borcunu ödemiş olursunuz.
Elinizde bir peşinat olacağı için herhangi bir zorluk yaşadığınız zaman evinizi satabilirsiniz.
Birikimevim üzerinden senetle ev sahibi olan birçok vatandaş bulunur. Bu nedenle bu gibi avantajlardan yararlanmak sizin için daha iyi olacaktır.

Kredisiz Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Bankalardan faizsiz ev almak pek mümkün olmaz. Çünkü bankalar genellikle her çekilen kredi için belli bir faiz oranı belirler. Ancak Birikimevim üzerinden ev alacağınız zaman herhangi bir faiz işletilmez. Aylık belirlenen ödemelere göre ödeme imkanı yaratılır. Vadeler de oldukça uzun olur. Bu nedenle Birikimevim platformu üzerinden ev sahibi olmak daha kolay olacaktır.

Ev Teslimatı

Bankalardan en ucuz ev kredisi çekeceğiniz zaman ev tercihi yapıldığı zaman banka eve ekspertiz gönderir ve kredi çekmeye uygun olup olmadığı kontrol edilir. Ancak Birikimevim bu konuda herhangi bir ekspertiz hizmeti vermez ve direkt olarak ev sahibi olmuş olursunuz. Hem bankalardan kredi çekmek zor olacağı için Birikimevim üzerinden daha kolay bir şekilde ev almanız da mümkün.

Ödeme Yapılmazsa Ne Olur?

Bankalardan kredi çekip ödeme yapmazsanız ciddi anlamda sorunlar yaşayabilirsiniz. Çünkü bankalar kredi çekilip ödeme yapılmadığı zaman avukata verme hakları bulunur. Bu nedenle bu durum birçok müşteriyi zor duruma sokar. Ancak Birikimevim üzerinden ev alacağınız zaman ödemeler de sorun yaşarsanız eğer dondurma hakkınız bulunur. Sistemden de çıkarak tüm ödemelerinizi alıp kaydınızı sildirmek de mümkün. Bu konuda Birikimevim bankalara göre daha fazla avantaj sunar.