Araba sahibi olma hayali bulunanların en çok sıkıntı yaşadıkları durumların başında finansman gelir. Bankalar bu konuda hem faiz ödemesi alırken hem de çeşitli şartların yerine getirilmesini ister. Şartlar gelir durumu ile başlayan ve ardı ardına sıralanan birçok faktörden oluşur. Aynı zamanda kredi notunuzun da yüksek olması gerekir.
Bunların tamamı ile uğraşmak yerine Birikimevim’in senetle araba sahibi olun şeklindeki davetlerine odaklanmak gerekir. Çünkü bu şekilde hem faiz ödemeniz gerekmezken hem de şartlarla uğraşmanız da istenmez. Keyifle aracınızı alacağınız güne kaç gün kaldığını saymaya devam edersiniz. Bu motivasyonla da ödemeleriniz artacaktır.

Kredi Çekmek Zorunda Değilsiniz

Bankadan kredi almak ile Birikimevim olanaklarından yararlanmak birçok açıdan farklılık arz eder. İkinci el taksitle ve senetle araba almak isteyenlerin en sık tercih ettikleri firma ile anlaşma yapmak güvenle hareket etmenize de neden olur.
Aralarındaki bazı farklar şunlardır:
Faiz ödemek zorunda kalmazsınız
Ödemeleri gücünüze göre belirleyebilirsiniz
Söz verilen sürenin sonunda ödemenizi alabilirsiniz
En baştan kara geçmeye başlarsınız

Bu nedenlerden dolayı kredi kullanmak zorunda kalmadan araba almak en büyük fırsatlardan bir tanesidir. Değerlendirmeniz oldukça önemli olur.

Aracınızı Seçmekte Özgürsünüz

Araç için sözleşme yaparken hangi aracı alacağınız veya özellikleri gibi etmenler önemli değildir. Senetle fiyatları belirlenen anlaşmaları yaparak hemen birikimlerinizi güvenceye almaya başlarsınız. Güvenilir bir şekilde aracınızı seçtikten hemen sonra ödemelerini yaparak toplam yatırımın ödeneceği günü beklersiniz.

Faiz Ödenmemesinin Faydaları

Araç almak isteyenlerin en çok sıkıntı yaptıkları noktalardan bir tanesi de kredi ile birlikte faiz ödemeleridir. Faiz ödemeleri ile aracınızı iki katına mal etmek en başından yanlış bir karar olacağından dolayı faiz işine en başından girmemek daha doğru olur. Yatırımdan kazanmak için yola çıkarken kazanmayı hedeflemek gerekir.

Sözleşmeler

Yapılan tüm işlemler tamamen yasal ve sözleşmelere bağlı bir şekilde yapılır. Sayısız insan bu yolla hem ev hem de araba sahibi oldular. Bunun için yatırımlarınızın faizle erimemesi adına Birikimevim’den yardım almak alacağınız en büyük ve yerinde karar olacaktır.