Finansman kuruluşlarının size vereceği kredilerin karşılığında yüklü faiz ödemeleri yapmanız gerekir. Yüklü şekilde yapılan ödemeler ile aldığınız ev ve arabalar değerinin fazlasına mal olur. Bunun yerine hem birikim yapmak hem de aracınıza gün ve gün daha da yaklaşmak en akıllıca fikir olacaktır. Kredi çekmek tek yolmuş gibi gösterilmeye çalışılarak insanların faiz ödemesini zorunlu hale getirenler vardır.
Biriktirmek ve bunu yaparken de eş zamanlı olarak paranın zaman değerinden zarar görmemek adına yapılması gereken makul sistemlere kayıt olmak olmalıdır. Kayıt yaptırmak isteyenler bu sistemin güvenilir ve uzun zamandır başarılı bir şekilde uygulandığını bilmelidir.

Peşinat Gerekir Mi?

Araç almak için yapılması gereken peşinat ayarlamasıdır. Birçok konuda peşinat zorunluluğu sunan sistem insanların daha da yorulmasına neden olur. Peşinatsız araba almak konusunun hayal olmadığını bilmelisiniz. Bu yolla araç sahibi olan ve oldukça kar elde eden insanların hiç birisi peşinat ödemek zorunda kalmamıştır.

Faiz Ödemesi Gerekir Mi?

Alışılagelmişin dışında bir sistem olmasından dolayı faiz ödemeden alınan bir araçla alakalı kafanız karışabilir. Birikimevim sayesinde son derece kolay bir şekilde bu yolla araç alabilirsiniz. Faiz ödenmesi gerekmeyen bir yoldur. Faiz olmadığını yapacağınız geri ödeme sayesinde de anlayabilirsiniz. Ödemesi yapılan rakam ile alınacak olan toplam bedel aynıdır.

Nasıl Alınır?
Sisteme katılmak ve ödeme almak için izlenmesi gereken yol son derece pratiktir.
Kredisiz araba almak için şu yol izlenmelidir:
Sisteme kayıt olunur,
Varsa ön ödeme yapılır,
Ödemeler tamamlanırken tarih belirlenir,
Belirlenen tarihte ödemenin tamamı yapılır,
Ödemeler düzenli olarak ödenmeye devam eder.
Bu yolla farkında bile olmadan kredi almak zorunda kalmadan araç sahibi olma imkanınız olur. Birikim yaparken diğer taraftan da zorunlu olarak yatırım yapmış olursunuz.

Araç Seçiminde Kriter Var Mıdır?

Sistemde araç seçiminiz ile alakalı bir kriter yoktur. Aracınızı seçerken istediğiniz yaşta ve kriterde olabilir. Önemli olan toplam ihtiyacınız olan para ve bunun ne zaman verileceğidir. Bu nedenle seçimlerinizde de özgür olarak kredi almadan araç alırsınız.