Ev sahibi olmak için son yıllarda oldukça ilgi gören faizsiz sistemi tercih edenlerin en fazla merak ettiği konuların başında, faizsiz finansman organizasyon ücreti nedir? Sorusu geliyor.

Kira derdinden kurtulmak herkesin hayalidir, ancak alternatif yöntemleri çok iyi araştırmak gerekir. Zira ev almak için banka kredilerini tercih eden kişilerin birçoğu, faiz ve diğer masraflarla birlikte oldukça yüklü bir meblağ ödemek zorunda kalıyor. Üstelik belirli biri birikime sahip olmayan kişiler için peşinatsız ev almak ise mümkün olmuyor. Oysaki faizsiz ev almak ve bunun için herhangi bir riske girmemek artık mümkün. Sadece satın alacağınız evi belirleyin ve en iyi hizmeti sunan kuruluşa başvurun.

Kredisiz Ev Almak Mümkün mü?

Kredisiz Ev almak bir çok insanın hayalidir. Çünkü bankalar; taksitle ev almak için kendilerine başvuru yapan her müşteriye kredi imkanı tanımıyor. Öncelikle düzenli gelire sahip olmayan ve kredi notu düşük müşteriler kredi alamıyor.

Bunun yanında kredi için müşterinin belirli yaş kriterine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kredi çıksa dahi ödeme süresi boyunca konut banka tarafından ipotek altına alınmakta ve herhangi bir ödeme aksaklığı durumunda başkasına satışı gerçekleştirilebilmektedir.

Bu da kiradan kurtulmak ya da yatırım yapmak için ev satın almak isteyen kişileri bankalardan uzaklaştırıyor. Özellikle yatırım yapmak amacıyla ev almak istediğinizde mutlaka profesyonel bir destek almanız da şarttır. Unutmamak gerekir ki yatırım süreci son derece hassas bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır!

Birikimevim Farkıyla Konutunuzu Alın!

Tasarruf finansman faaliyeti sunan firmalar aracılığıyla hayallerdeki ev ve arabaya kavuşmak çok kolaylaştı.

Bu firmaların önde gelen isimlerinden olan Birikimevim farkıyla kişilerin kendi belirledikleri ödemelerle ev ya da taşıt almak mümkündür. Organizasyon ücreti adı altında ödenecek bu tutarlar ile hayaller gerçeğe dönüşmektedir.

Tasarruf finansman faaliyeti ve tasarruf fon havuzu yönetimi için ödenecek bu tutarlar ise kişilerin ödeme gücüne göre belirlenmektedir. Ev almak istediğinizde özellikle Birikimevim sizlere mükemmel fırsatları sunacaktır! Bunun için Birikimevim’le etkili bir düzeyde iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylece hayalini kurduğunuz evinize pratik bir şekilde kavuşmanız da mümkün olacaktır!