Bankalarla çalışmaktan hoşlanmayan ya da banka sisteminden korkan birçok kişi mevcut. Özellikle konut kredileri toplamda hesaplandığında bazen muazzam rakamlara geliyor ve ödemeye bazen ömür yetmiyor. Peki, kredi çekmeden faizsiz ev alma hayali gerçek olur mu? Bunun için kullanabileceğiniz 5 yol var ve her yol sizi evinize götürecek.

Ev ya da Arabanız Varsa

Eviniz ya da arabanız varsa herhangi bir varlığınızı bu yolda kullanmanız mümkün.

Örneğin;

  • Araba
  • Motosiklet
  • Deniz araçları

Bir ev için iyi bir peşinat yoludur. Aracınızı peşinata saydırabilirsiniz ve ev almak adına hayallerinize doğru yol alırsınız. Diğer bir seçenek evi olup arabası olmayan kişiler içindir. Ev taşınmazdır ve satıcıya her zaman güven verir. Aynı zamanda bu birikim entegre kurum sistemlerinde bu sizin için olumlu bir puanlamadır. Eviniz olduğu için size arabanın tüm kapıları açılır.

Yastık Altında Neler Var?

Kötü gün parası, iyi gün parası, ev parası ya da araba parası niyetiyle biriktirdiğiniz değerli takı ya da altınlarınızı artık peşinat olarak kullanmanın vakti geldi. Hiç kullanmadığınız değerli eşyalarınız bal kabağına dönüşmeden evinize adım atın.

Emeklilik İkramiyesi ile Ev Alma

Uzun yıllar çalıştınız ve sizlere maaş bağlandı. Aynı zamanda emekli ikramiyesi aldınız ve bu paranın sizden uzaklaşmasını istemiyorsunuz. Para her zaman harcanır, ortaya çıkış amacı budur. Bu nedenle öyle kolay kolay harcanmayan ve elinizin altında olmayan bir ev ya da araç sizin için en önemli harcamadır.

Banka İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bazen bankalarda şaşırabiliyor, özel günlerde ya da yeni bir ürün tanıtacakları zaman olmadık faizlerle ihtiyaç kredisi sunabiliyorlar. Bu durumda bu fırsatı değerlendirip elinize geçen toplu parayı ev için kullanabilirsiniz. Cazip seçenekleri olan banka ödemeleri ile ev ödemenizin toplamı ödediğiniz kira fiyatına gelecektir.

Ailenizden Destek Alın

Aile daha ne gün için vardır. Sizlerin ev sahibi olma hayalinize destek olacaklarına ve faizsiz ev alarak finans yeteneğinizle ailenizin daha fazla güvenini kazanacaksınız. Ev ve araba almak adına istenen her yardım mubahtır.