Günümüzde ev almak herkesin gelecek planları arasında yer alır. Hayalini kurduğu evi tasarlamak, onunla dekorasyonu ve bakımı ile ilgilenmek, kendi evine sahip olmak isteyenlerin idealleri arasındadır. Yaşam alanlarımızın üzerimizdeki etkisi çok büyüktür. Mutlu ve huzurlu bir yuva, sosyal ve iş çevresine pozitif olarak yansır.
Evinizi bazı püf noktalarını kullanarak, ederinden daha pahalı bir hale getirmek oldukça kolaydır. Bunun için birkaç önemli değişiklik ile, yapacağınız ufak dokunuşların sonuçlarına kısa zamanda şaşıracaksınız.  Herkesin hayranlıkla bakacağı ve imreneceği bir ev tasarımı yaratmak ellerinizde.

Ayna ve Mumların Gücünden Faydalanın

Büyük bir hevesle aldığınız peşinatsız ev fırsatı ile kira sorunu olmadan sahibi olacağınız ev ile mutlu bir yaşam fırsatına kavuşabilirsiniz.  Evde yapılacak değişiklikler kendinizi iyi hissetmenize neden olacaktır.

Artık herkesin bildiği üzere, mekanlarda aynaların efektif olarak kullanımı evin havasının değişimini sağlar.

Aynalar en küçük mekanları bile, yansıtma özelliği sayesinde daha büyük bir mekân haline dönüştürür. Özellikle tercih edilecek büyük boy aynalar hem estetik açıdan hem de alanı daha büyük göstermesi bakımından tercih sebebi olabilir. Böylelikle aynalar ender ve kör noktaları daha hareketli hale getirip, lüks bir hava katacaktır.

Birkaç noktaya yerleştirilecek ve tercihe göre renk seçenekleri değişen mumlar, evdeki dekorasyon açısından modern esintiler sağlayacaktır. Kokulu mumların yaydığı kokular ise, kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır.

Duvarlara ve Mobilyalara Hareket Katın

Kadife ve keten koltuk tercihleri ile oturma odasında ki yaşam alanınızı basitçe lüks hale getirin.

Özellikle keten kumaştan imal edilen mobilyalar, olduğundan daha gösterişli bir hale bürünür. Kırlent tercihlerinde de lüks bir görünüm için, hayvan desenlerine sahip olanlara karar kılmak doğru bir hamle olacaktır. Leopar ve kaplan desenleri geçmiş zamanlardan beri, gösterişli olması sebebiyle günümüz zamanları dahil tercih edilmeye devam etmektedir.

Pahalı bir görünüm için rahatlıkla tercih edilebilir bir kumaş türüdür. Boya seçenekleri de evinizde ki kusurlu ve kullanılmayan noktaları görünür bir hale getirmek için kullanılacak yöntemler arasındadır.

Birkaç el çizimi ve süslemeler ile dikkat çekici köşeler yaratılabilir.
Birikim Evim ile senetle ev alıp, ucuz yöntemler ile evinizi daha değerli bir görünüme getirebilirsiniz.  Kendi evinizin dekorasyonu ile ilgilenmek yaşam kalitenizi yükseltip, mutlu bir birey olmanıza olanak sağlayacaktır. Birikim Evim ile mutluluk ve huzurlu bir yuva şansı çok yakınınızda.